enflasyonemeklilikötvdövizborsaakpchpmhpadır köyüYaylıyakaHarun Ebiriadirli.comadırtimar
DOLAR
18,8297
EURO
20,1800
ALTIN
1.135,87
BIST
4.186,01
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Van
Az Bulutlu
-1°C
Van
-1°C
Az Bulutlu
Perşembe Açık
-1°C
Cuma Az Bulutlu
-1°C
Cumartesi Çok Bulutlu
0°C
Pazar Açık
0°C

2. Maçlar, Sonuçlar ve Puan Durumu… 24.07.2017

2. Maçlar, Sonuçlar ve Puan Durumu… 24.07.2017
24 Temmuz 2017 16:07
0
A+
A-
   ADIR-CUP 2017 Halı Saha Futbol Turnuvası 2. Maçları dün akşam (24.07.2017) saat 21.00 de kardeşler halı saha da oynandı.

Performans değerlendirmelerine gelirsek. Qırdanduz FC Spor ve Şirinler Spor yine zorlanmadan kazandılar fakat özellikle Qırdanduz FC Spor un kalecisi Murat Ebiri nin performansı üst düzeydi diyebiliriz… Bedır-ko ve Bınbağa Spor ilk maçlarda ki hayal kırıklıklarını atmışlar gibiydi. ve Bedır-ko Spor da Cemal Ebiri nin ve Bınbağa Spor da Fehim Koltas ın performansı en iyiler arasındaydı diyebiliriz… Tasmeli Spor ve Kevıré Sıpi Spor a 2 maçta da gösterdikleri centilmence performans için iki takım kapatanı Nihat İlik ve Sinan Haskanlı ya ve takım arkadaşlarına ayrıca teşekkür ediyoruz… Ada Spor ve Heci Kurban Spor da 2. maçlarını kaybetmelerine rağmen ilk maçtaki avantajlarından dolayı bir üst tura çıkmak için büyük avantajları bulunmakta…

Gecenin sonuçları ve puan durumu şöyle…

A Grubu
Bınbağa SporKevıré Sıpi Spor11-1
Qırdanduz FC SporAda Spor  8-2
Sıralama
Puan
Averaj
1- Qırdanduz FC Spor619
2- Bınbağa Spor3  7
3- Ada Spor3 -3
4- Kevıré Sıpi Spor0-23


B Grubu

Tasmeli SporBedır-Ko Spor5-14
Şirinler SporHeci Qurban Spor7-1
Sıralama
Puan
Averaj
1- Şirinler Spor6 12
2- Bedır-Ko Spor3 7
3- Heci Qurban Spor3-3
4- Tasmeli Spor0-15
   üçüncü maçlar ise 27.07.2017 Perşembe günü saat 22.00-24.00 saatleri arası oynanacak. Program şöyle…
   
A Grubu  Saat : (22.00-23.00)
Bınbağa SporQırdanduz FC SporDavut Ebiri (Hakem)
Kevıré Sıpi SporAda SporHarun Ebiri (Hakem)


B Grubu Saat : (23.00-24.00)

Tasmeli SporHeci Qurban SporHidayet Erçek (Hakem)
Şirinler SporBedır-Ko SporTurgut Koltas (Hakem)

Bu maçlar sonucunda ilk 2 sıradaki takımlar 31.07.2017 Pazartesi günü 21.00-23.00 saatleri arası 1. ve 2. takımlar çaprazlama eşleşme usülüne göre yarı final maçları yapılacaktır. Final maçı belirlenecek uygun bir tarihte yapılacaktır…


2. Maçlardan Fotolar…


Kadrolar:

Bınbağa Spor…

1-            Fesih Elçi

2-            Fatih Koltas

3-            Davut Çelik

4-            Semih Koltas

5-            İbrahim Elçi

6-            Kayhan Koltas

7-            Yaşar Koltas

8-            Turgut Koltas

9-            Ergin Koltas

10-          Fikret Özkan  (K)

11-          Fehmi Koltas

Bedır-ko Spor…

1-           Cüneyt Ebiri

2-           Zafer Elçi

3-           Adem Ebiri

4-           Cemal Ebiri

5-           Harun Ebiri

6-           İsmail İlik

7-           Atacan Çelen

8-           Osman Ebiri

9-           Yakup Ebiri

10-         Davut Ebiri (K)

11-         Tarık Ebiri

Ada Spor…

1-            Yunus Çakar

2-            Adem Çakar

3-            Kamuran Çakar (K)

4-            Ercan Yiğit

5-            Erkan Koltas

6-            Yunus Emre Sona

7-            Davut Çakar

8-            İbrahim Çakar

9-            Yavuz Çakar

10-          Aydın Çakar

11-          Servet Yiğit

Heci Qurban Spor…

1-            İbrahim İrge

2-            Adem İrge (K)

3-            Fırat İrge

4-            Özgür İrge

5-            Davut İrge

6-            Metin Hülük

7-            Savaş Çelenk

8-            Lokman Çakmak

9-            Uğur Çelik

10-          Doğukan Köroğlu

11-          Hamit Yiğit

Tasmeli Spor…

1-            Nihat İlik (K)

2-            Şerif İlik

3-            Abdurrahman Yiğit

4-            Ercan Köroğlu

5-            Bayram Sona

6-            Mikail Çıkla

7-            Adnan Mirzaoğlu

8-            Davut İlik

9-            Muhammet Köroğlu

10-          Abdullah Köroğlu

11-        

Qırdanduz FC Spor…

1-            Hidayet Erçek

2-            Davut Erçek (K)

3-            Mesut Erçek

4-            Erhan Erçek

5-            Murat Ebiri

6-            Efekan Sağlam

7-            Kadri Sağlam

8-            Rıdvan Sağlam

9-            Emrah Ebiri

10-          Yunus Namuslu

11-          Önder Erçek

Şirinler Spor…

1-            Ergin İlik

2-            Murat Yıldırım

3-            İbrahim Yıldırım

4-            Şahin Sağlam

5-            Bilal Sağlam (K)

6-            Mekân Ebiri

7-            Burak Sağlam

8-            Serhat Sağlam

9-            Osman Sağlam

10-          Ersin Ebiri

11-          Muhammed Sağlam

Keviré Sıpi Spor…

1-            Sinan Haskanlı (K)

2-            Latif Haskanlı

3-            Reşat Elçi

4-            Turgut Haskanlı

5-            Gökhan Elçi

6-            Reşat Elçi

7-            Mukabil Çıkla

8-            İlhami Hülük

9-            Serhat Baran Elçi

10-          Mahmut Elçi

11-          Cemil Gezer

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.