enflasyonemeklilikötvdövizborsaakpchpmhpadır köyüYaylıyakaHarun Ebiriadirli.comadırtimar
DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Van
Az Bulutlu
17°C
Van
17°C
Az Bulutlu
Pazar Az Bulutlu
19°C
Pazartesi Az Bulutlu
19°C
Salı Az Bulutlu
19°C
Çarşamba Az Bulutlu
21°C

3. Maçlar, Sonuçlar ve Yarı Finalistler… 31.08.2015

3. Maçlar, Sonuçlar ve Yarı Finalistler… 31.08.2015
31 Ağustos 2015 16:13
100
     3. Maçlar 31.08.2015 tarihinde oynandı ve yarı finalistler belli oldu.  A grubunda Ümit İlik in yıldızlaştığı ve 8 gol attığı maçı Adır Gençlik Spor rakibi İlik Spor u net bir skorla 12-0 yenerek adını finale yazdırdı… B Grubun da Çakar Spor – İrge Spor Maçı da denk bir mücadeleye sahne olsa da sonlara doğru konsantrasyon bozukluğu İrge Spor a pahalıya maloldu ve 8-2 yenildiler Çakar Spor da Taner ve Yavuz Çakar ikilisi ön plana çıktı. Ayrıca yanda taktik veren Cemil Çakar ın rolünü de unutmamak gerekir… A Grubunun son maçında Ebiri Spor ile Elçi&Çelen Spor arasında oynandı dostça geçen maçı Ebiri Spor 8-2 kazandı. maçın iyileri Osman ve Yakup Ebiri ile Gökhan ve Ferdi Çelen diyebiliriz… B Grubunun diğer maçında Erçek Spor Şansı kalmadığı için maç oynanmadı ve Koltas Spor 3-0 hükmen galip sayıldı…

    Yarı final eşleşmeleri A Grubunun 1. si ile B Grubunun 2. si ve B Grubunun 1. si ile A Grubunun 2. si karşılaşacak. maçlar tek maç üzerinden yapılacak ve galip gelenler final oynayacak.

    Turnuvaya katılan takımların gün geçtikçe sergiledikleri iyi niyet ve fair play tutumlarından ötürü hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz… Bu Turnuva da gösterdi ki bundan sonra da böyle etkinlikler yapılacak ve bir arayaya gelme şansınımız yine olacak… Lütfen maçlarımızı izlemeye gelin ve arkadaşlık&kardeşlik ortamını görün tavsiye ediyoruz…

Bir Teşekkür: Köylümüz genç iş adamı Murat Çelik (MU-TAD Yemek Fabrikası) turnuvamıza kendi pankartı ile destek vermiş ve bizleri yalnız bırakmamıştı. Dün akşam da bir tepsi Baklava getirerek oyunculara ve seyircilere ikram etmiştir… adirli.com olarak kendisine bu güzel davranışından ve mertliğinden dolayı çok teşekkür ediyoruz…

     03.09.2015 perşembe günü maç takvimi ise şöyle…

*********************************************************************
YARI FİNAL
Ebiri SporÇakar Spor
03.09.2015
20:00 – 21:00
Koltas SporAdır Gençlik Spor
03.09.2015
21:00 – 22:00
Maç Sonuçları, Puan ve Averaj Durumu Şöyle:
*********************************************************************

A Grubu
Ebiri Spor    8  –  2 
Elçi & Çelen Spor
İlik Spor       0  –  12 
Adır Gençlik 

Takım Adı
Oynadığı Maç
Puan Durumu Averaj
Ebiri Spor3
9
+18
Adır Gençlik  Spor 3
6
+8
Elçi & Çelen Spor3
3
-6
İlik Spor 3
0
-19
*********************************************************************

B Grubu
Koltas Spor   3  –  0   
Erçek Spor
İrge Spor       2  –  8   
Çakar Spor

Takım Adı
Oynadığı Maç
Puan DurumuAveraj
Koltas Spor
3
9
+11
Çakar Spor
3
6
+6
İrge Spor3
3
-10
Erçek Spor3
0
-7
*********************************************************************
Bu Fotoyu Büyütmek İçin Fotoya Tıklayınız… 
Bu Fotoyu Büyütmek İçin Fotoya Tıklayınız… 

Takım listeleri aşağıda verilmiş olup bu liste dışında oyuncu oynatılmayacaktır…

Elçi Spor:

1-  Emrah Çelen
2-  Savaş Çelen
3-  Gökhan Çelen
4-  Ümit Çelen
5-  Zeki Elçi
6-  Cafer Elçi (Kaptan)
7-  Maşallah Elçi
8-  Cengiz Elçi
9-  Zafer Elçi
10-Ramazan Kederli

İrge Spor:

1-  Ercan Çelik
2-  Adem İrge
3-  M. Nuri İrge (Kaptan)
4-  Kadri Sağlam
5-  Adnan Mirzaoğlu
6-  Uğur Çelik
7-  Emrah Ebiri
8-  Ömer Gezer
9-  Serhat Sağlam
10-Emrah İrge

Ebiri Spor:

1-  Osman Ebiri
2-  Erdal Ebiri
3-  Efekan Sağlam
4-  Davut Ebiri (Kaptan)
5-  Cemal Ebiri
6-  Mehmet Ebiri
7-  Yakup Ebiri
8-  Murat Ebiri
9-  Şahin Sağlam
10-Harun Ebiri

Koltas Spor:

1-  Fesih Elçi (Turgut Koltas)
2-  Fikret Özkan
3-  Mustafa Özkan (Kaptan)
4-  Fehmi Koltas
5-  Yaşar Koltas
6-  Kayhan Koltas
7-  İbrahim Elçi
8-  Sinan Koltas
9-  Bilal Koltas
10-Fatih Koltas

İlik Spor:

1-  Kenan İlik
2-  Rıdvan İlik
3-  Şerif İlik
4-  Davut İlik
5-  Nihat İlik (Kaptan)
6-  Kamuran İlik
7-  Veysi Bilgin
8-  Doğan Namuslu
9-  Medeni İlik
10-Emrah İlik

Adır Gençlik Spor:

1-  Önder Erçek
2-  Cüneyt Ebiri (Kaptan)
3-  Yunus Namuslu
4-  Uğur Namuslu
5-  Servet Yiğit
6-  Emre Namuslu
7-  Ümit İlik
8-  Rıdvan Sağlam

Erçek Spor:

1-  Mesut Erçek  (Kaptan)
2-  Davut Erçek
3-  Hidayet Erçek
4-  Erhan Erçek
5-  Müslüm Erçek
6-  Vedat Erçek
7-  Mıraz Ebiri
8-  Mekan Ebiri
9-  Doğukan Köroğlu
10-Veysi Çakmak

Çakar Spor:

1-  Yunus Çakar
2-  Kamuran Çakar
3-  Davut Çakar
4-  Cemil Çakar (Kaptan)
5-  İbrahim Çakar
6-  Müslüm Çakar
7-  Yavuz Çakar
8-  Taner Çakar
9-  Yunus & Emre Sona
10-Adem Çakar

adirli.com
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.