enflasyonemeklilikötvdövizborsaakpchpmhpadır köyüYaylıyakaHarun Ebiriadirli.comadırtimar
DOLAR
18,8268
EURO
20,1906
ALTIN
1.134,53
BIST
4.186,01
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Van
Kar Yağışlı
0°C
Van
0°C
Kar Yağışlı
Perşembe Az Bulutlu
-1°C
Cuma Açık
-1°C
Cumartesi Çok Bulutlu
0°C
Pazar Açık
0°C

ve Şölen Başlıyor… Herkes Davetlidir… 19.07.2017

ve Şölen Başlıyor… Herkes Davetlidir… 19.07.2017
19 Temmuz 2017 16:07
0
A+
A-
  15.07.2017 tarihinde yaptığımız toplantı sonucu katılım gösteren 8 takım için kura çekimi yapıldı. 2 grup halinde 4 er takımla yapılacak adır-cup 2017 Halı Saha Futbol Turnuvası 20.07.2017 perşembe günü Kardeşler halı saha da start alacak.

Kadrolar en geç 19.07.2017 tarihine kadar 0533 748 2744 no lu telefondan bana WhatsApp üzerinden gönderilebilir. Daha önce kadrolarını bildirenler de tekrar göndersin lütfen.

Buna göre 20.07.2017 perşembe günü ilk maçlar şöyle olacak.

1. Maçlar Saat:      22.00-23.00 arası 2 maç
Kevıré Sıpi Spor   – Qırdanduz FC Spor    (Hakem: Davut Ebiri)
Tasmeli Spor       – Şirinler Spor             (Hakem: Turgut Koltas)

2. Maçlar Saat:      23.00-24.00 arası 2 maç

Bınbağa Spor      –  Ada Spor                 (Hakem: Murat Yıldırım)
Bedır-Ko Spor      – Heci Qurban Spor      (Hakem: Davut Erçek)


A. Grubu:

Takım Adı
Kaptanlar
1- Kevıré Sıpi SporSinan Haskanlı
2- Qırdanduz FC SporHidayet Erçek
3- Bınbağa SporFikret Özkan
4- Ada SporKamuran Çakar


B Grubu:

Takım AdıKaptanlar
1- Tasmeli SporNihat İlik
2- Şirinler SporBilal Sağlam
3- Bedır-Ko SporDavut Ebiri
4- Heci Qurban SporAdem İrge

Kadrolar:

Bınbağa Spor…

1-            Fesih Elçi

2-            Fatih Koltas

3-            Davut Çelik

4-            Semih Koltas

5-            İbrahim Elçi

6-            Kayhan Koltas

7-            Yaşar Koltas

8-            Turgut Koltas

9-            Ergin Koltas

10-          Fikret Özkan  (K)

11-          Fehmi Koltas

Bedır-ko Spor…

1-           Cüneyt Ebiri

2-           Zafer Elçi

3-           Adem Ebiri

4-           Cemal Ebiri

5-           Harun Ebiri

6-           İsmail İlik

7-           Atacan Çelen

8-           Osman Ebiri

9-           Yakup Ebiri

10-         Davut Ebiri (K)

11-         Tarık Ebiri

Ada Spor…

1-            Yunus Çakar

2-            Adem Çakar

3-            Kamuran Çakar (K)

4-            Ercan Yiğit

5-            Erkan Koltas

6-            Yunus Emre Sona

7-            Davut Çakar

8-            İbrahim Çakar

9-            Yavuz Çakar

10-          Aydın Çakar

11-          Servet Yiğit

Heci Qurban Spor…

1-            İbrahim İrge

2-            Adem İrge (K)

3-            Fırat İrge

4-            Özgür İrge

5-            Davut İrge

6-            Metin Hülük

7-            Savaş Çelenk

8-            Lokman Çakmak

9-            Uğur Çelik

10-          Doğukan Köroğlu

11-          Hamit Yiğit

Tasmeli Spor…

1-            Nihat İlik (K)

2-            Şerif İlik

3-            Abdurrahman Yiğit

4-            Ercan Köroğlu

5-            Bayram Sona

6-            Mikail Çıkla

7-            Adnan Mirzaoğlu

8-            Davut İlik

9-            Muhammet Köroğlu

10-          Abdullah Köroğlu

11-        

Qırdanduz FC Spor…

1-            Hidayet Erçek

2-            Davut Erçek (K)

3-            Mesut Erçek

4-            Erhan Erçek

5-            Murat Ebiri

6-            Efekan Sağlam

7-            Kadri Sağlam

8-            Rıdvan Sağlam

9-            Emrah Ebiri

10-          Yunus Namuslu

11-          Önder Erçek

Şirinler Spor…

1-            Ergin İlik

2-            Murat Yıldırım

3-            İbrahim Yıldırım

4-            Şahin Sağlam

5-            Bilal Sağlam (K)

6-            Mekân Ebiri

7-            Burak Sağlam

8-            Serhat Sağlam

9-            Osman Sağlam

10-          Ersin Ebiri

11-          Muhammed Sağlam

Keviré Sıpi Spor…

1-            Sinan Haskanlı (K)

2-            Latif Haskanlı

3-            Reşat Elçi

4-            Turgut Haskanlı

5-            Gökhan Elçi

6-            Reşat Elçi

7-            Mukabil Çıkla

8-            İlhami Hülük

9-            Serhat Baran Elçi

10-          Mahmut Elçi

11-

    ikinci maçlar 24.07.2017 üçüncü maçlar ise 27.07.2017 tarihinde oynanacak. Bu maçlar sonucunda ilk 2 sıradaki takımlar 31.07.2017 tarihinde yarı final maçları yapılacak ve final maçı belirlenecek uygun bir tarihte yapılacaktır…

adirli.com
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.